VAŠE ZAHRADA OD A DO Z

Vypracujeme návrh Vaší zahrady, areálu či veřejné zeleně tak,
aby byla naplněna představa a potřeby budoucího využití prostoru.

Údržba zahrad

Pravidelná či jednorázová péče o zeleň

Pokud projeví zákazník zájem, vypracujeme i plán následné péče o zeleň, kterou můžeme provádět buď pravidelně, nebo jednorázově. Vše záleží na potřebách a rozhodnutí zákazníka.

JEDNORÁZOVÁ ÚDRŽBA

Máte málo času a potřebujete připravit zahradu na jaro, kdy se vše probouzí nebo na podzim uložit zahradu ke spánku. To vše pro Vás zajistíme. U trávníků často nabízíme vertikutaci – prořezání travního drnu do hloubky max. 4mm, čímž se odstraní stařina a vytvoří se drážky, které umožní přístup vzduchu, vláhy a živin. Podsev travním osivem je vhodný u řidších porostů. U plošných výsadeb a solitérních dřevin provádíme doplnění mulčovací kůry pro zamezení prorůstání plevele a zadržení potřebné vláhy. Je-li potřeba, provedeme prořezání keřů a stromů okrasných i ovocných a také potřebnou dosadbu chybějících rostlin v porostech.

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA

Naše pravidelná péče umožní, aby se zahrada pro Vás stala místem odpočinku, kdy budete mít čas plně si vychutnat její krásu. Veškerá údržba bude tak navržena přímo pro potřeby této zahrady.

PROČ MY?

  • Zahradní architekt zná rostlinný materiál a ví, jak bude vypadat za 5 – 20 let.
  • Za roky spolupráce jsme získali ověřené dodavatele dřevin, keřů, trvalek, kteří dodávají kvalitní výpěstky.
  • Naše firma zaměstnává profesionály – zahradníky, práci provedeme esteticky, funkčně, kvalitně.
  • Použitím lehké i těžkém mechanizace zajistíme rychlé provedení realizace.
  • Zajistíme kompletní realizaci. Od zemních prací, instalaci závlahového systému, sázení stromů a rostlin, až po pravidelnou údržbu nové zahrady